Bezpłatny warsztat – 5 błędów kobiet w komunikacji z partnerem.

ByRegina May

Bezpłatny warsztat – 5 błędów kobiet w komunikacji z partnerem.

Jeśli chcesz poznać błędy, które mogą sprawiać, że zamiast bliskości, uwagi i partnerstwa czujesz się przygnębiona, wycofana i nie spełniona przyjdź na nasz warsztat.
„5 nieoczywistych błędów kobiet w komunikacji z partnerem. Jak zadbać o swoje potrzeby?”
27.02.2020, godz. 17:30-19:30, Poznań

Renata Imbierowicz podpowie Ci jak rozmawiać w sposób, który będzie przyjazny dla Twojego partnera.
Zobaczysz że MOŻESZ mówić, jak się czujesz i otwarcie wyrażać Twoje pragnienia i rozterki, ale potrzebujesz to robić w sposób, który będzie dla niego akceptowalny i będzie powodować jego zrozumienie i czułość.
Doświadczysz jak dbać o siebie i swoje potrzeby, jednocześnie komunikując Twojemu ukochanemu w sposób dla niego zrozumiały, jeśli potrzebujesz jego siły i wsparcia.

Zapisy przyjmujemy do wtorku 25.02.2020, mail: fundacja@aniolyedukacji.org.pl.
Pamiętaj aby w zgłoszeniu podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz email.
Otrzymasz zwrotnie informację o potwierdzeniu Twojego udziału.

Warsztaty są realizowane ze środków własnych fundacji i wkładu pracy wolontariuszy. Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji.
www.aniolyedukacji.org.pl

Renata Imbierowicz – Trener|Coach Komunikacji i Pewności siebie. Ambasadorka Fundacji dla Kobiet Autentycznych, wolontariuszka Fundacji Anioły Edukacji. Pasjonuje się pewnością siebie i asertywnością w relacjach, ciekawi ją co wyzwala w kobietach obawy przed mówieniem o swoich potrzebach i uczuciach. Sama jest pełna sprzeczności. Spokoju, który się udziela i siły, która motywuje do konsekwentnego zmierzania do przodu. Wolna dusza, która nie znosi reguł i ograniczeń, prowokatorka zagrzewająca do działania. Jako trener i coach pomaga kobietom UWALNIAĆ SŁOWA I BUDOWAĆ RELACJĘ . Wspiera Kobiety, które chcą wyzbyć się ciężaru odmawiania gdy ktoś prosi o pomoc. Kobiety, dla których relacja z partnerem jest istotna ale nie jej kosztem. Szukają autentycznego wsparcia i rozwiązania obecnej sytuacji. Kobiety, które pragną zostać bohaterkami swojego życia.

About the author

Regina May administrator