Dziękujemy za Targ Dobra! Mamy zdjęcia :)

ByFundacja Anioły Edukacji

Dziękujemy za Targ Dobra! Mamy zdjęcia :)

Dzisiaj się działo! Jak zapowiadaliśmy, wzięliśmy udział w kolejnej edycji Targów Dobra pod nazwą Zasiej Dobro. Baaaardzio Wam dziękujemy za odwiedziny i jak sami mówliście „świetną zabawę”! Zaprojektowaliście z nami blisko 150 zakładek do książek, my daliśmy Wam za każdą z nich co najmniej 1 książkę (tak, tak po godzinie 15:00 można było zdobyć podwójną pulę książek 😉 Zakładki piękne i kreatywne.

Pamiętajcie:

>> Chętnie przyjmiemy również książki od WAS i przekażemy chętnym do ich przeczytania (szkoły, seniorzy, goście takich akcji jak dzisiaj). Napiszcie lub zadzwońcie do nas umówimy się na dostarczenie/odbiór książek.

>> Możecie dołączyć do naszych działań, również jako trenerzy prowadzący szkolenie – jeśli potrzebujecie wsparcia, podpowiemy Wam jak to zrobić. O innych działań poczytajcie w zakładce „Chcesz pomóc?”

Ciekawi galerii? Zapraszamy!

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.