Zespół

Naszą siłą są ludzie, którzy z nami pomagają – nasz różnorodny i pełen pozytywnej energii zespół.

  • Osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej dla instytucji, firm polskich i międzynarodowych korporacji na stanowiskach zarządczych, dyrektorskich, sprzedażowych, produkcyjnych oraz Ci którzy dopiero swoją drogę zawodową kształtują.
  • Osoby na różnym etapie i roli w życiu: uczniowie, studenci, pracujący na etatach lub prowadzący firmy, rodzice, emeryci.

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych Wolontariuszy, w kolejności dołączenia do naszej ekipy. Część z osób pozostała anonimowa, część dośle swoje opisy ;). Każdy jest jednak, równie mocno zaangażowany w pomoc i bycie z nami. Dziękujemy Wam za to, że jesteście!


Regina May

Założyłam fundację „Anioły Edukacji”. Jestem tu, żeby pomagać Wolontariuszom realizować pomysły związane celami fundacji. Sama też wymyślam akcje (czasami za dużo ;), organizuję, buduję relacje z Wolontariuszami, firmami i instytucjami. Jestem doradcą zawodowym, trenerem, HR Biznes Partnerem. Uwielbiam pracować z ludźmi, których nakręcają pasje i którzy wyznają wartości podobne do moich. Poczytaj więcej skąd pomysł na fundację.


Anna Okonkowska

Nawet nie przypuszczałam, ze pomaganie ludziom przyniesie mi tyle frajdy i poczucia spełnienia! Jako prawniczka i trenerka obszarów prawa pracy i miękkiego HR oraz doradczyni zawodowa, dzielę się swoją wiedzą i pomagam tym, którzy naprawdę tego potrzebują. To ogromna przyjemność współpracować z Fundacją Anioły Edukacji i spełniać tu swoje marzenia, na które w codziennym życiu zawodowym po prostu brakuje mi czasu.Grażyna Dębowska

Moje życie zawodowe zawsze związane było z ludźmi i wspomaganiem ich w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. W Fundacji Anioły Edukacji spotkałam wolontariuszy, którzy z pasją realizują wartościowe zadania i przedsięwzięcia na rzecz środowiska. W Fundacji mogę dalej wcielać w życie swoje pomysły, dzielić się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie wspomagania rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem wolontariuszem, pedagogiem, nauczycielem dyplomowanym, edukatorem, profilaktykiem i wykładowcą.


Marta Cywińska

Do fundacji dołączyłam, żeby zainspirować innych roślinnymi warsztatami, poznać ciekawe osoby oraz rozwijać się koordynując akcje. Jestem ogrodnikiem, hortiterapeutą i florystą. Wolontariat w fundacji motywuje mnie do tworzenia wartościowych zajęć oraz otwiera na pracę z ludźmi, którzy mają swoje pasje.


Pior May

Zawodowo jestem informatykiem, hobbystycznie uwielbiam informatykę. Tak wiem, nuudaaa 🙂 Jestem fascynatem elektroniki i wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych. Uwielbiam mocnego rocka i metal w każdej postaci. Czasem przebiegnę jakiś maraton, chociaż zdecydowanie bardziej wolę półmaratony. Jak sobie akurat przypomnę o tym, że lubię gitarę basową, to nawet coś na niej zagram. W Fundacji Anioły Edukacji pomagam we wszystkim co wymaga wiedzy technologicznej. Pilnuje by nasz PHP i WordPress na stronach był zawsze aktualny a domeny nie wygasły. Administruję też pocztą elektroniczną. Na każdym kroku i w każdym wymiarze staram się też wspierać w działaniach prezes Fundacji a prywatnie moją żonę, Reginę.


Maja Benn

Psycholog rozwoju osobistego i zawodowego, uzależniona od ciągłego poszukiwania nowych wyzwań. Pracuję szkoleniowo oraz warsztatowo zawodowo, jak i w Fundacji. Jestem tu, ponieważ Fundacja daje niezwykłe możliwości do rozwoju własnych umiejętności i podzielenia się sobą, swoimi pasjami z innymi. Chcę pomagać innym przekuwać marzenia w zrealizowane cele, a także poszerzać własne horyzonty i możliwości. Wolontariat w Fundacji pozwala na spełnienie obu tych „marzeń” ?


Hanna Kałaczyńska

W fundacji szczęśliwie pojawiłam się prawie rok temu. Zgłębiam tematy alternatywnych form edukacji, ekologii, psychologi rozwojowej, oraz edukacji seksualnej. W fundacji staram się pracować na tytuł „redaktorki” biuletynu dla rodziców, który mam zamiar i nadzieję współtworzyć z pomocą koleżanek i kolegów wolontariuszy. Chciałabym oddać swoje siły, pomysły i potencjał dla rozwoju fundacji w taki sposób, by stwarzać lepszą, świadomą ale też realną wizję lepszego świata dla nas i naszych dzieci. Bardzo chciałabym mieć na to wszystko więcej czasu, bo warto 🙂


Joanna Ziomek

W fundacji jestem, żeby pomagać, doradzać i edukować (innowacyjnymi metodami). Zawodowo jestem nauczycielem akademickim, naukowcem, jak również doradcą zawodowym i trenerem. Praca z ludźmi to moja pasja. Uwielbiam łączyć ludzi, firmy i instytucje obserwując strumienie korzyści wynikające z tej współpracy.


Renata Imbierowicz

Zanim znalazłam się tu gdzie jestem …. robiłam zupełnie inne rzeczy. Ukończyłam dwa różne kierunki studiów, prowadziłam własny biznes odzieżowy, wspierałam korporacje w tematyce bhp. Każdy kolejny projekt uczył mnie czegoś nowego, był inspiracją do działania i stanowił wyzwanie. Pomimo, że odnosiłam sukcesy, to coraz częściej czułam, że potrzebuję czegoś innego. Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć, że jestem coachem i trenerem kobiet. Będąc wolontariuszem Fundacji Anioły Edukacji, chcę wspierać kobiety, które nie wykorzystują swojego ogromnego potencjału, ponieważ strach i samotność blokuje je przed życiem, o jakim marzą. Pomagam tym kobietom odzyskać równowagę, siłę i wiarę w swoje możliwości by na nowo mogły tworzyć życie z wielką odwagą i satysfakcją


Anna Piątkiewicz

Fundacja daje mi możliwość podzielenia się wiedzą m. in. za zakresu rekrutacji, prawa pracy i sposobów uczenia się. Jako wolontariusz dodatkowo mogę również wykorzystać swoje organizacyjne i graficzne umiejętności. Prywatnie kocham zwierzęta i Bałkany.


Sandra Witczak

Jestem certyfikowanym Coachem, doradcą kariery i trenerem rozwoju osobistego. Pasjonuje mnie budowanie i wzmacnianie świadomości i skuteczności życiowej człowieka oraz poszerzanie życiowych horyzontów. Jestem zdania, że każdy z Nas ma w sobie potencjał na który patrzy we własny, indywidualny sposób. Uczę i przyglądam się tym „wewnętrznym skarbom”, zachęcam do zmiany perspektywy, dodaję odwagi i motywacji do działania.  ​Do fundacji dołączyłam, aby być bliżej ludzi i ich potrzeb, rozwijać innych i siebie, działam biznesowo, a czasami również kreatywnie. Moje motto „Nie jest ważniejsze byś był lepszy od innych, ale lepszy od siebie z dnia wczorajszego”… i tego się w życiu trzymam.


Marta Radowska – Karpińska

Dla przyjaciół jestem „Radosnym-Karpiem”. To ze względu na kompilację moich nazwisk, ale też pozytywne nastawienie, z jakim podchodzę do drugiego człowieka. Do Fundacji „Anioły Edukacji” trafiłam w czasie, gdy sama szukałam odpowiedzi na pytanie, czy mam wystarczające „moce”, aby pomagać i towarzyszyć innym na ich zawodowych ścieżkach. Jestem ekspertką ds. komunikacji i PR z 20-letnim doświadczeniem w biznesie, specjalistką ds. wizerunku, specjalistką zarządzania zmianą oraz trenerką. Rozwój osobisty to moja pasja. Dlatego skończyłam szkołę mentorów kariery i certyfikat DISC Trainer&Facilitator. Byłam też doradcą rozwoju osobistego, dlatego na wszystkie przypadki związane z rozwojem kariery patrzę holistycznie. Chcę te moje „moce”, wiedzę, doświadczenie oraz ogromną intuicję wykorzystać do pracy z tymi, którzy też, jak ja kiedyś, szukają odpowiedzi na swoje zawodowe dylematy. 


Lucyna Janc

HR-ka z ponad 10 letnim stażem. Praca z ludźmi i dla ludzi od zawsze mnie fascynowała, dlatego też postanowiłam związać się zawodowo z szeroko rozumianymi zasobami ludzkimi. Wiele już wiem, ale jeszcze bardzo dużo nauki przede mną. Swoją ścieżkę kariery planuję etapami i konsekwentnie ją realizuję. Odkryłam, że jeśli tylko chcemy to uczymy się, rozwijamy a przede wszystkim możemy więcej. Ważne jest, że potem te umiejętności, które nabyliśmy, wiedzę, którą zdobyliśmy możemy przekazywać innym. Dołączam do Fundacji Aniołów Edukacji, ponieważ wiem, że czasami tę drogę samemu/samej trudno odnaleźć. Jestem Coachem w trakcie certyfikacji i chętnie pomogę osobom, które na moment się zatrzymały i nie wiedzą w którą stronę iść- potowarzyszę Ci w tworzeniu Twojego planu. Nasze życie układa się różnie, czasami jest lepiej, a czasami bywają te gorsze dni. Pamiętajmy, że w momencie kiedy sami już nie dajemy rady, z pewnością znajdziemy kogoś kto okaże nam wsparcie, podtrzyma na duchu jeśli trzeba, wskaże różne perspektywy, które na pierwszy rzut oka są niewidzialne.