Nasz warsztat „Malowanie twarzy dzieciom”

ByFundacja Anioły Edukacji

Nasz warsztat „Malowanie twarzy dzieciom”

W sobotę, 27.04.2019 w naszym lokalu na Kossaka, przez dwie godziny uczyliśmy się zasad i metod malowania twarzy dzieciom. Było rodzinnie, bo 3 uczestniczki przyprowadziły ze sobą swoje dzieci, co sprawiało, że klimat był niesamowity. Recenzje natychmiastowe 🙂

O czym było?

Po bardzo merytorycznym wstępnie dotyczącym zasad higieny w trosce o dobro dzieci – szczególnie podczas dużych imprez przeszliśmy do praktyki.

Trenowaliśmy użycie wybranych materiałów, technik i wzorów malowania twarzy dzieci w różnym wieku. Podjęliśmy się też dzielnie, próby tworzenia własnych wzorów.

Dosłownie odpłynęliśmy do świata motylków, krokodyli, pająków, kreskówek i innych chętnie wybieranych przez dzieci motywów.

Prowadząca

Ola Jagiełło – studentka III roku pedagogiki, na co dzień pracująca w świetlicy środowiskowej, od 3 lat pełniąca również rolę animatora, a w tym roku koordynująca wydarzenia dla dzieci organizowane w ramach festiwalu „Kindernalia”.

Finansowanie

Udział tradycyjnie był bezpłatny, farbki zakupiliśmy z własnych środków, część przyniosła prowadząca, akcesoria higieniczne dzielnie „zdobyła” niezawodna koodrynatorka szkolenia nasz Wolontariuszka Ania Schmidt. Prowadzenie nieodpłatne, dzięki Wolontariatowi Oli Jagiełło. Dziękujemy Dziewczyny!

Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. Finansujemy z tego druki wykorzystane na szkoleniu, papier flipchart, pisaki, dodatkowe materiały oraz w miarę możliwości napoje. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.