Jak napisać CV? – szkolenie

ByFundacja Anioły Edukacji

Jak napisać CV? – szkolenie

Jeśli bezskutecznie szukasz pracy, albo chcesz napisać swoje pierwsze CV, zapraszam Cię na szkolenie on-line:

„Jak napisać dobre CV?”

13.08.2020, godzina 18:00-19:00

Dowiesz się m.in.:

– skąd czerpać szablony CV
– na co warto zwrócić uwagę pisząc CV,
– jakich błędów unikać,
– co z tym zdjęciem 🙂
Regina May, która poprowadzi szkolenie odpowie też na Twoje inne pytania odnośnie CV.Zapisz się wysyłając maila na adres: fundacja@aniolyedukacji.org.pl.

W zgłoszeniu podaj swoje imię i nazwisko. Otrzymasz link do szkolenia z zaproszeniem na spotkanie/. Udział bezpłatny.

Kilka słów o prowadzącej:

Regina May – HR Business Partner, trener, doradca zawodowy. Od 20 lat związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi (HR). Zweryfikowała tysiące CV i przeprowadziła setki rozmów kwalifikacyjnych. Wykłada na uczelni, udziela doradztwa zawodowego, szkoli doradców zawodowych i rekruterów. Jest ekspertem WZPL. Ukończyła studia z zakresu zarządzania firmą, psychologię w zarządzaniu, zarządzanie jakością, pedagogikę, coaching i doradztwo zawodowe. Uczy się przez całe życie. Prowadzi bloga: www.reginamay.pl
Założycielka Fundacji “Anioły Edukacji”. 

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.