Jakie błędy popełniamy w związkach?

ByFundacja Anioły Edukacji

Jakie błędy popełniamy w związkach?

27 lutego 2020 spotkałyśmy się w Poznaniu z grupą kobiet, które zapisały się na szkolenie

„5 nieoczywistych błędów kobiet w komunikacji z partnerem. Jak zadbać o swoje potrzeby?”

Spotkanie było otwarte i skierowane szczególnie dla kobiet, które chciały poznać błędy, które mogą sprawiać, że nie doświadczają w związkach dostatecznej bliskości, uwagi i partnerstwa.

Jak było?

Było nastrojowo, refleksyjnie i narzędziowo. Jak się okazało, każdy znalazł coś innego – osobistego, coś dla siebie.

Prowadząca spotkanie, nasza Wolontariuszka Renata Imbierowicz, podpowiadała jak rozmawiać w sposób, który będzie przyjazny dla naszego partnera. Przekonywała, że MOŻESZ mówić, jak się czujesz i otwarcie wyrażać Twoje pragnienia i rozterki, ale potrzebujesz to robić w sposób, który będzie dla niego akceptowalny i będzie powodować jego zrozumienie i czułość. Kusiła zmianą, która sprawi, że doświadczysz jak dbać o siebie i swoje potrzeby, jednocześnie komunikując Twojemu ukochanemu w sposób dla niego zrozumiały, jeśli potrzebujesz jego siły i wsparcia.

Kilka cytatów z podsumowania uczestniczek:

„Mam prawo, mam świadomość, mam siłę, mam możliwości!
Dziękuję za otwarcie oczu i umysłu, że ja to całość”

„Dzisiaj odkryłam, że mam cudowny związek i jestem szczęśliwą kobietą”

„Jestem pełna podziwu dla Pani Renaty. To wspaniała kobieta, świetna prelegentka i wyczuwam w niej bratnią duszę :)”

Powadzenie

Całe szkolenie przeprowadziła nasza wolontariuszka Renata Imbierowicz. Wielkie PODZIĘKOWANIA Renata!

Renata Imbierowicz – Trener|Coach Komunikacji i Pewności siebie. Ambasadorka Fundacji dla Kobiet Autentycznych, wolontariuszka Fundacji Anioły Edukacji. Pasjonuje się pewnością siebie i asertywnością w relacjach, ciekawi ją co wyzwala w kobietach obawy przed mówieniem o swoich potrzebach i uczuciach. Sama jest pełna sprzeczności. Spokoju, który się udziela i siły, która motywuje do konsekwentnego zmierzania do przodu. Wolna dusza, która nie znosi reguł i ograniczeń, prowokatorka zagrzewająca do działania. Jako trener i coach pomaga kobietom UWALNIAĆ SŁOWA I BUDOWAĆ RELACJĘ . Wspiera Kobiety, które chcą wyzbyć się ciężaru odmawiania gdy ktoś prosi o pomoc. Kobiety, dla których relacja z partnerem jest istotna ale nie jej kosztem. Szukają autentycznego wsparcia i rozwiązania obecnej sytuacji. Kobiety, które pragną zostać bohaterkami swojego życia.

Finansowanie

Udział tradycyjnie był bezpłatny, chociaż szkolenie nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania 🙂 Było to możliwe, dzięki dobrym chęciom, wolontariatowi prowadzącej Renacie Imbierowicz oraz gościnności Centrum Bukowska – bardzo dziękujemy!

Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. Finansujemy z tego druki wykorzystane na szkoleniu, papier flipchart, pisaki, dodatkowe materiały oraz w miarę możliwości napoje. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.