Szkolenie – A może tak do IT? O zmianie branży słów kilka.

ByFundacja Anioły Edukacji

Szkolenie – A może tak do IT? O zmianie branży słów kilka.

Zapraszamy na darmowy warsztat stacjonarny w Poznaniu!

Chcesz wejść do branży IT, ale nie masz w niej doświadczenia?

Może jesteś doradcą zawodowym i chcesz poszerzyć swoje kompetencje dotyczące pracy w branży IT oraz poznać przykład przekwalifikowania?

…albo jesteś ciekawa/ ciekawy z natury i zainteresował cię temat?

Zapisz się i weź udział w szkoleniu!

„A może tak do IT? O zmianie branży słów kilka”

Czego się dowiesz i nauczysz?

  1. Poznasz role/stanowiska jakie masz do dyspozycji w dziedzinie IT m.in. na przykładzie matrycy kompetencji korporacji.
  2. Nauczysz się w odszukiwać w swoim dotychczasowym doświadczeniu to co może być Twoją MOCą w nowej roli.
  3. Kreatywnie spojrzysz na ogłoszenie i … dowiesz się czego w CV szuka rekruter IT.
  4. Poznasz prowadzącą, naszą Wolontariuszkę Gosię – niesamowitą kobietę, która najlepiej udowadnia że przekwalifikowanie (teraz mówimy modnie „reskilling” 😉 jest możliwy w każdym momencie życia!

Termin: 13.03.2024, w godzinach 17:30 – 19:30,

Miejsce: ul. Grunwaldzka 104 w Poznaniu (wymagane wcześniejsze zapisy)

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (na wypadek niespodziewanego odwołania, lub zwrtotki maila). Dane przetwarzamy zgodnie z polityką prywatności.

Zgłoszenia prosimy wysłać najpóźniej do końca dnia w poniedziałek 11 marca br. na adres e-mail: fundacja@aniolyedukacji.org.pl. Warsztat koordynuje Regina.

No i na koniec najważniejsze! Prezentacja trenerki – wolontariuszki 🙂 Zobaczcie co o sobie napisała Gosia Piosik.

Jestem mamą 4 dzieci, która po 8 latach opieki i niegotowania obiadów  (bo nie lubię) zrealizowałam swój cel i wróciłam na rynek pracy. Zmieniłam przy tym kompletnie branżę i rolę – ze specjalistki ds. reklamacji w hurtowni z częściami samochodowymi na rekruterkę IT. Rekrutacją w IT zajmuję się od 4 lat, systematycznie rozwijam się też w szeroko pojętym HRze.  Rekrutowałam w: startupach, organizacjach rozwijających się jak i w dużej międzynarodowej korporacji.

Gosia Piosik

My dodamy tylko, że już nie możemy się doczekać Gosi w akcji! Zapiszcie się koniecznie!

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.