Szykujemy się na jesień! Dołączysz do nas?

ByFundacja Anioły Edukacji

Szykujemy się na jesień! Dołączysz do nas?

Jak zwykle mamy wiele planów i projektów związanych z naszą działalnością, dlatego potrzebujemy wsparcia chętnych Wolontariuszy.

Co można z nami robić?

Można pomóc w realizacji zaplanowanych akcji albo zaproponować swój pomysł projektu i zostać jego liderem.

Kogo szukamy?

Osób, które chcą oddać innym kilka/kilkanaście a może kilkadziesiąt godzin swojego czasu – jak dużo – to zależy od Wolontariusza. Do każdej grupy potrzebujemy 5-8 osób.

Do jakich grup?

Doradcy zawodowi – organizacja akcji doradztwo dla doradcy i/lub doradztwo zawodowe, integracja doradców, opracowanie pomocy dla doradców zawodowych, współpraca ze szkołami, uczelniami i pracodawcami.

Zbiórkowicze – organizacja od A do Z zbiórek związanych z celami fundacji

Klub ciekawych szkoleń – organizacja i/lub prowadzenie warsztatów, współpraca z trenerami – wolontariuszami

Łazarskie Centrum Wolontariatu – aktywizowanie i rozwój kompetencji wolontariuszy.  Pomoc w łączeniu organizacji poszukujących wolontariuszy z chętnymi sprawdzenia się w wolontariacie.

Finansiści – poszukiwanie środków na działania fundacji, pisanie projektów, kontakty z darczyńcami.

Redakcja i marketing – dbanie o nasz wizerunek na zewnątrz, redakcja materiałów, wydanie biuletynu

Logistycy – organizacja remontu biura, poszukiwanie przestrzeni do naszych różnorodnych działań.

Jakie kompetencje są potrzebne? To zależy jakie zadania chcesz realizować. Wspólnie ustalimy do czego jesteś gotowa/wy w 100% a do czego potrzebujesz wsparcia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, wyślij swoje CV i napisz co chcesz robić na adres:

fundacja@aniolyedukacji.org.pl

Prosimy, pamiętaj o klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Anioły Edukacji w celach związanych z naborem Wolontariuszy przez okres od …… do……”

To jak? Widzimy się?

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.