Za nami warsztat: Jak szukać pracy i jak napisać CV?

ByFundacja Anioły Edukacji

Za nami warsztat: Jak szukać pracy i jak napisać CV?

We wtorek 25.02 w godz. 17.00-19.00 w Centrum Bukowska poprowadziliśmy bezpłatny warsztat „Jak szukać pracy i jak napisać CV?”

Uczestnicy

Szkolenie było dla każdego, kto chciał rozwinąć swoje kompetencje związane z tematem. Wśród uczestników były osoby planujące zmiany własnej kariery, doradcy zawodowi i inni ciekawi nowej wiedzy. Ze względu na warsztatową formę szkolenia, ilość miejsc była ograniczona – uspokajamy zainteresowanych – powtórzymy to szkolenie w przyszłości.

Zakres szkolenia

Warsztat był zaprojektowany tak, aby pomóc uczestnikom:
– odnaleźć się wśród licznych portali z ofertami pracy,
– zrozumieć jak działa rynek pracy,
– dowiedzieć się co zawiera dobre CV i jakich błędów unikać,
– poznać spojrzenie na kandydatów poszukujących pracy z drugiej strony – rekrutera oraz pracodawcy.

Powadzenie

Całe szkolenie zaplanowała, skoordynowała i przeprowadziła nasza wolontariuszka Ania Piątkiewicz. Brawo Ania!!

Ania Piątkiewicz jest specjalistką ds. HR z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji na stanowiskach różnego szczebla (od stanowisk produkcyjnych, po stanowiska menedżerskie). Pracowała w agencjach pracy, obecnie w wewnętrznym dziale HR. Od półtora roku pomaga bezinteresownie w naszej Fundacji Anioły Edukacji. Mogliście spotkać się z nią m.in na konferencji „Podróż do przyszłości. Stacja kariera”, którą współorganizowała.

Finansowanie

Udział tradycyjnie był bezpłatny, chociaż szkolenie nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania 🙂 Było to możliwe, dzięki dobrym chęciom, wolontariatowi prowadzącej Ani Piątkiewicz oraz gościnności Centrum Bukowska – bardzo dziękujemy!

Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. Finansujemy z tego druki wykorzystane na szkoleniu, papier flipchart, pisaki, dodatkowe materiały oraz w miarę możliwości napoje. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.