Warsztat: Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono

ByFundacja Anioły Edukacji

Warsztat: Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono

Problemy, problemy, problemy… kto z nas ich nie ma? Są naszą codziennością. Dotykają każdego bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania. A problem jak to problem – im szybciej się z nim rozprawimy, tym dla nas lepiej.

„Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono”

to warsztat skierowany do dorosłych i młodzieży zainteresowanych tematyką kreatywności, szukających nowych niestandardowych metod rozwiązywania problemów.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają konkretne narzędzie, dzięki któremu problemy będą rozwiązywały się same, a już z pewnością w sposób kreatywny i niestandardowy. Będziemy pracować twórczo i warsztatowo. Prosimy o zabranie ze sobą „problemu” i dobrego nastroju.

Prowadząca Marlena Kurowska,  tak mówi o sobie: „Jestem psychologiem z pasją do pracy z ludźmi. Sprawia mi ogromną radość, gdy mogę pomóc w odkrywaniu potencjału i talentów, rozszerzaniu ludzkiej samoświadomości oraz wsparcie ludzi w ich rozwoju. Interesuje się pracą z przekonaniami oraz kreatywnym podejściem do zadań, co staram się przełożyć na każdy z moich warsztatów.”

Warsztat jest bezpłatny, zapraszamy maksymalnie 10 osób.
Zapisy: wyłącznie poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: ela.w@aniolyedukacji.org.pl. W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu.
Zapisy przyjmujemy do 06.04.2019 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Koordynatorka warsztatu: Ela Węgrzynowicz, tel. 603 75 98 92
ela.w@aniolyedukacji.org.pl

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.