Warsztaty kreatywne dla dzieci.

ByFundacja Anioły Edukacji

Warsztaty kreatywne dla dzieci.

W miniony piątek 22 lutego 2020, mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty dla dzieci i młodzieży ze świetlicy środowiskowej z poznańskiego Łazarza. 
Było mnóstwo wspaniałych, kreatywnych pomysłów, wspólnej zabawy, wiele radości oraz uśmiechu. Efekty piękne. Zobaczcie na zdjęciach

Koordynatorką i wykonawcą warsztatów była nasza wolontariuszka Ania Rybicka (Schmidt). Dziękujemy Ania!!!

Ania Rybicka ukończyła studia doktoranckie w Zakładzie Edukacji Elementarnej i Terapii Pedagogicznej na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje jednocześnie na UAM i w przedszkolu. Jej szczególne zainteresowania koncentrują się wokół: edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dwujęzyczności i wielojęzyczności, alternatywnych form nauczania oraz integracji sensorycznej. Uwielbia śpiew, grę na gitarze, jazdę na rowerze i książki, szczególnie te dla dzieci!

Finansowanie

Warsztat zrealizowaliśmy nieodpłatnie, chociaż szkolenie nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania 🙂

W pracy wykorzystaliśmy m.in. filce otrzymane od Pani Małgorzaty Wardeckiej-Tuliszka z firmy VANK sp. z o.o. Lowecin/Swarzędz. Wielkie podziękowania!

Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. Finansujemy z tego druki wykorzystane na szkoleniu, papier flipchart, pisaki, dodatkowe materiały oraz w miarę możliwości napoje. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.