Wizyta studyjna w SIGVARIS – zapraszamy!

ByFundacja Anioły Edukacji

Wizyta studyjna w SIGVARIS – zapraszamy!

Każda nasza wizyta z doradcami zawodowymi u pracodawców jest wyjątkowa, jesteśmy przekonani, że tak będzie i tym razem. Gospodarzem spotkania będzie SIGVARIS GROUP Polska, należąca do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, światowego lidera w produkcji medycznych tekstyliów uciskowych (kompresji okrągłodzianej). Cała grupa aktualnie podsiada 13 oddziałów na całym świecie, w tym 5 oddziałów z własnymi zakładami produkcyjnymi. Jeden z nich znajduje się w Polsce w Gutowie Małym pod Wrześnią (niecałe 50 km od Poznania) i właśnie ten zakład odwiedzimy już 22 maja br.

Ciekawi jak wyglada nowoczesna szwalnia w branży medycznej? Zobaczcie plan spotkania i zapiszcie się – koniecznie. Udostępnijcie informację nauczycielowi swoich dzieci 🙂

Miejsce: Gutowo Małe pod Wrześnią (gospodarz zapewni wszystkim bezpłatny transport z Poznania do firmy)

Termin: 22.05.2024

Czas wizyty w zakładzie: 12:00-14:00

Plan spotkania

  • Prezentacja firmy SIGVARIS GROUP (Historia, Wartości, Kultura firmy)
  • Omówienie projektu „Reaktywacja zawodu krawiec/ szwaczka”
  • Przykład rozwoju ścieżki kariery
  • Omówienie potrzeb rekrutacyjnych i poszukiwanych kompetencji
  • Prezentacja benefitów dla pracowników
  • Zwiedzanie fabryki

Spotkanie jest dla chętnych doradców zawodowych, niezależnie od miejsca pracy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie o udziale. Nasza akcja została objęta patronatem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Logotyp KO znajduje się na zaświadczeniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 20 maja 2024 (do końca dnia) na adres regina@aniolyedukacji.org.pl Prosimy podać imię i nazwisko, nr telefonu, stanowisko oraz adres placówki/szkoły, którą Państwo reprezentujecie. Proszę o informację czy skorzystacie Państwo z naszego transportu. Ilość miejsc ograniczona, proszę nie zwlekać z decyzją 🙂 Decyduje kolejność zapisów. Zapraszamy!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Doradztwo dla doradcy. Wizyty studyjne doradców zawodowych w wielkopolskich przedsiębiorstwach”. Organizujemy je wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców oraz pod patronatem Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Celem wizyt jest ułatwienie wymiany informacji między Państwem oraz pracodawcami. Dodatkowo, dzięki spotkaniom, możecie Państwo nawiązać trwałe relacje z pracodawcami, aby w przyszłości łatwiej włączać Pracodawców w realizację działań edukacyjnych oraz profilaktyczno-wychowawczych.

Zapraszamy!

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.