Zapraszamy doradców zawodowych na spotkanie z przedstawicielem ABW.

ByFundacja Anioły Edukacji

Zapraszamy doradców zawodowych na spotkanie z przedstawicielem ABW.

Z przyjemnością wracamy do wizyt studyjnych u pracodawców. Tym razem pracodawca jakiego jeszcze nie było! Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego! 

Po rozmowie z prowadzącym kpt. Tomaszem Dzieciuchowiczem jesteśmy przekonani, że warto poznać lepiej perspektywę pracy a raczej służby w ABW.

Termin wizyty: czwartek, 8 lutego 2024 w godzinach 9:00 – 11:00.

Zakres spotkania:

  • ABW jako największa służba specjalna. Podstawowe zadania ABW.
  • Rekrutacja do służby w ABW 
  • Omówienie możliwości współpracy i wizyt u Państwa w placówkach.
  • Q&A – Sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie wyjątkowo odbędzie się poza siedzibą Pracodawcy – nie mamy zgody na wejście do biur ABW. 

Miejsce: Grunwaldzka 104 w Poznaniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku – 6 lutego 2024 na adres regina@aniolyedukacji.org.pl Prosimy podać imię i nazwisko, nr telefonu, stanowisko oraz adres placówki/szkoły, którą Państwo reprezentujecie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie o udziale. Ilość miejsc ograniczona, proszę nie zwlekać z decyzją 🙂 Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów. Zapraszamy!

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.