Akcja: Sprawdzimy Twoje CV

ByFundacja Anioły Edukacji

Akcja: Sprawdzimy Twoje CV

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy i nie jesteś pewna/ pewny czy na Twoje CV pomoże Ci skutecznie w jej znalezieniu, mamy dobrą wiadomość!

Sprawdzimy Twoje CV!

Co zrobić na początek?

  1. Przygotuj swoje CV najlepiej jak potrafisz.
  2. Zastanów się i zapisz na jakie stanowiska chcesz wysyłać to CV.
  3. Wyślij na nasz adres cv@aniolyedukacji.org.pl Twoje CV oraz nazwy stanowisk na jakie chcesz aplikować, przeklej do wiadomości zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Anioły Edukacji, moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby doradztwa zawodowego.

Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się z polityką prywatności Fundacji Anioły Edukacji i akceptuje jej treść.

oraz podpisz maila imieniem i nazwiskiem.

Sprawdzimy Twoje CV i jeśli nie będziemy mieli uwag to otrzymasz maila z gratulacjami 🙂 Jeśli będziemy chcieli zaproponować Ci zmiany, umówimy się na rozmowę on-line.

Nasza pomoc jest bezpłatna.

To co? Działamy?

pozdrawiamy

Zespół doradców zawodowych

Fundacja Anioły Edukacji

Akcja realizowana jest bezpłatnie, nie opiera się na żadnym finansowaniu zewnętrznym i jest możliwa dzięki wolontariatowi.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.