Podsumowanie wizyty doradców zawodowych w TALEX S.A.

ByFundacja Anioły Edukacji

Podsumowanie wizyty doradców zawodowych w TALEX S.A.

Lubimy łączyć edukację ze światem biznesu. I lubimy takie spotkania, podczas których wymieniamy się wzajemnie doświadczeniami i jesteśmy dla siebie inspiracją. 

7 czerwca 2019 zorganizowaliśmy i zrealizowaliśmy wizytę studyjną dla doradców zawodowych ze szkół w Wielkopolsce w firmie TALEX w Poznaniu.

TALEX S.A. przyjął nas z ogromną otwartością – spotkaliśmy się z Prezesem firmy, zwiedziliśmy siedzibę firmy od DataCenter aż po biuro Helpdesku, poznaliśmy stanowiska pracy w firmie i złapaliśmy trochę wiedzy o funkcjonowaniu w branży IT.
Ukłony i podziękowania w stronę firmy i uczestników!

O firmie TALEX S.A

TALEX to ludzie. Sukces naszej firmy to nie tylko skuteczne rozwiązania,
ale także ludzie, którzy je tworzą.
Dlatego szczególnie dbamy o komfort i atmosferę pracy

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie usług i produktów IT, wspierających procesy biznesowe. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci mają dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych, a także do wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Elastyczny model współpracy z klientami pozwala na realizację projektów z wykorzystaniem prywatnej chmury obliczeniowej, w oparciu o bezpieczną infrastrukturę Talex Data Center. W zależności od wymagań chmura obliczeniowa udostępniana jest w modelu klasycznym, z wykorzystaniem infrastruktury klienta lub w modelu hybrydowym. Więcej informacji: https://www.talex.pl/pl/

Udział w spotkaniu był bezpłatny zarówno dla uczestników i pracodawców. Każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie o udziale w spotkaniu a pracodawca symboliczne acz szczere podziękowania.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.