„V ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier”. Nasz udział w panelu dyskusyjnym – nagranie.

ByFundacja Anioły Edukacji

„V ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier”. Nasz udział w panelu dyskusyjnym – nagranie.

W terminie 24-25 listopada 2022 na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu obyła się „V ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier”.

Organizatorem wydarzenia byli: Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Komisja ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Patronat objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.  

Program konferencji dotyczył zagadnień związanych z tematem głównym:

„Akademickie Biura Karier w obliczu kryzysu wywołanego pandemią Covid-19 i konfliktem zbrojnym w Ukrainie oraz związana z nimi konieczność dopasowania oferowanych usług do dynamicznie zmieniających się potrzeb studentów, absolwentów oraz pracodawców”.

Nasz głos w sprawie przedstawiła podczas panelu dyskusyjnego Prezes naszej fundacji Regina May. Tematem rozmowy była Współpraca Akademickich Biur Karier z interesariuszami rynku pracy”.  

Konferencja była w formie hybrydowej, dlatego zapraszamy do obejrzenia dyskusji (nas zobaczycie ok. drugiej godziny nagrania) oraz oczywiście całej relacji na YT 🙂

Warto zapoznać się z prezentowanym na spotkaniu Raportem „Biura Karier W Polsce. Funkcjonowanie Akademickich Biur Karier w okresie pandemii. Zadania – Działania – Wsparcie – Wyzwania – Potrzeby. 2022”

Raport jest dostępny pod linkiem: LINK do raportu

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.