Wizyta studyjna w Duda-Cars – zapraszamy!

ByFundacja Anioły Edukacji

Wizyta studyjna w Duda-Cars – zapraszamy!

Zapraszamy doradców zawodowych, doradców kariery i inne osoby odpowiedzialne za wsparcie dzieci, młodzieży lub dorosłych w wyborach ścieżki edukacyjnej i zawodowej na kolejną wizytę studyjną.

Celem wizyt jest ułatwienie wymiany informacji między Państwem oraz pracodawcami. Dodatkowo, dzięki spotkaniom, możecie Państwo nawiązać trwałe relacje z pracodawcami, aby w przyszłości łatwiej włączać Pracodawców w realizację działań edukacyjnych oraz profilaktyczno-wychowawczych.

Zakres spotkania:

  • przedstawienie Pracodawcy i kultury, wartości,
  • opowiedzenie o stanowiskach i kompetencjach jakich potrzebuje Pracodawca,
  • Przedstawienie przykładu ścieżki kariery, czyli na jakie stanowiska można awansować,
  • poinformowanie, gdzie Pracodawca publikuje oferty pracy, czego szuka w CV,
  • przedstawienie co firma oferuje pracownikom,
  • oprowadzenie po firmie.

Termin wizyty: środa 20.03.2024 w godzinach 10:00 – 12:00.

Miejsce: ul. Gottlieba Daimlera 21, Golęczewo 

Uwaga. Golęczewo jest ok. 17 km z centrum Poznania (tuż za Suchym Lasem). Jeśli potrzebujecie pomocy w dojeździe z Poznania na miejsce, proszę o informację wraz ze zgłoszeniem udziału – gospodarz zorganizował dla nas transport 🙂

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie o udziale. Nasza akcja została objęta patronatem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Logotyp KO znajduje się na zaświadczeniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 18 marca 2024 (do końca dnia) na adres regina@aniolyedukacji.org.pl Prosimy podać imię i nazwisko, nr telefonu, stanowisko oraz adres placówki/szkoły, którą Państwo reprezentujecie.

Ilość miejsc ograniczona, proszę nie zwlekać z decyzją 🙂 Decyduje kolejność zapisów. Zapraszamy!

#OneTeam jest zespołem profesjonalistów który tworzą Duda-Cars – dealer Mercedes-Benz i Voyager Group – dealer Mazda. Miłością i pasją do motoryzacji dzielą się z klientami, partnerami biznesowymi i lokalną społecznością od niemal dwudziestu lat. Salony i serwisy mieszczą się w 5 lokalizacjach Zachodniej Polski: Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie. Firma stawia sobie ambitne cele, które realizujemy wspólnie, dzięki zaangażowaniu i wiedzy pracowników. Firma zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych, serwisem oraz likwidacją szkód, renowacją i sprzedażą klasycznych pojazdów Mercedes-Benz czy wynajmem samochodów. Zespół #OneTem liczy ponad 500 specjalistów i nieustannie się rozwija.

Zapraszamy!


About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.