Wizyta studyjna w Millano Group – zapraszamy!

ByFundacja Anioły Edukacji

Wizyta studyjna w Millano Group – zapraszamy!

Tym razem zapraszamy doradców zawodowych, doradców kariery i inne osoby odpowiedzialne za wsparcie dzieci, młodzieży lub dorosłych w wyborach ścieżki edukacyjnej i zawodowej na wizytę studyjną w fabryce czekolady należącej do Millano Group.

Firma Millano to firma z ponad 40 letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z liderów produkcji wyrobów czekoladowych. Od początku istnienie firmy z powodzeniem wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów. Aby sprostać oczekiwaniom klientów stawia na doświadczenie i wiedzę, łącząc je z innowacyjnym podejściem i odważnymi rozwiązaniami pracowników na różnym etapie rozwoju kariery.

Zakres spotkania:

1. Przedstawienie Millano Group

2. Procesy rekrutacyjne, gdzie można nas znaleźć, kogo szukamy

3. O markach własnych i wdrażaniu nowych projektów 

4. Technologia – czyli jak tworzymy nasze produkty

5. Spacer po produkcji 

6. Podsumowanie spotkania

Termin wizyty: środa 24.04.2024 w godzinach 12:00 – 14:30.

Miejsce: Przeźmierowo 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie o udziale. Nasza akcja została objęta patronatem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Logotyp KO znajduje się na zaświadczeniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 22 kwietnia 2024 (do końca dnia) na adres regina@aniolyedukacji.org.pl Prosimy podać imię i nazwisko, nr telefonu, stanowisko oraz adres placówki/szkoły, którą Państwo reprezentujecie. Proszę o informację czy potrzebna jest pomoc w organizacji dojazdu z Poznania do Przeźmierowa. Ilość miejsc ograniczona, proszę nie zwlekać z decyzją 🙂 Decyduje kolejność zapisów. Zapraszamy!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Doradztwo dla doradcy. Wizyty studyjne doradców zawodowych w wielkopolskich przedsiębiorstwach”. Organizujemy je wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców oraz pod patronatem Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Celem wizyt jest ułatwienie wymiany informacji między Państwem oraz pracodawcami. Dodatkowo, dzięki spotkaniom, możecie Państwo nawiązać trwałe relacje z pracodawcami, aby w przyszłości łatwiej włączać Pracodawców w realizację działań edukacyjnych oraz profilaktyczno-wychowawczych.

Zapraszamy!
About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.