Warsztaty – Inteligencja emocjonalna

ByFundacja Anioły Edukacji

Warsztaty – Inteligencja emocjonalna

Wczoraj (29.01.2019) kolejnych 15 osób wzięło udział w bezpłatnym warsztacie

Inteligencja emocjonalna – Jak skutecznie zarządzać emocjami.

Zdolności rozpoznawania, rozumienia i kontrolowania czy analizowania własnych i cudzych uczuć są cennymi umiejętnościami. Efektywne wykorzystywanie emocji usprawnia nasze działanie. Praca nad rozwojem IE, to praca nad sobą przez całe życie. 

Program warsztatów zakładał takie punkty jak:

  • Inteligencja Emocjonalna – wprowadzenie do zajęć.
  • Emocje: rodzaje, funkcje, analiza.
  • Uczucia a nasze potrzeby i funkcjonowanie w różnych sytuacjach ./ Kiedy i dlaczego tak się czujemy?
  • Złość, jako reakcja emocjonalna zabarwiająca postrzeganie rzeczywistości. Jak wyrażać ją w sposób, który nie rani siebie i innych?
  • Konstruktywne sposoby radzenia sobie z trudnymi uczuciami.
  • Wzmacnianie poczucia własnej wartości, pozytywnego myślenia o sobie.

Oprócz solidnej dawki ćwiczeń rozwijających samoświadomość i dostarczających narzędzi do zarządzania emocjami, każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu.

Wielkie podziękowanie od nas dla wszystkich uczestników i  prowadzącej warsztat, naszej Wolontariuszce Grażynie Dębowskiej. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i otwartość na przyjmowanie i dzielenie się wiedzą.

Prowadzenie

Grażyna Dębowska -pedagog, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, edukator, wolontariuszka w Fundacji „Anioły Edukacji”. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie: udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wspierania rozwoju oraz prowadzenia zajęć z komunikacji interpersonalnej, aktywnego słuchania, wzmacniania asertywności, rozumienia uczuć, ćwiczenia umiejętności rozwiązywania konfliktów, profilaktyki uzależnień i profilaktyki agresji i przemocy.

Finansowanie

➡️Ile to kosztowało?
0 zł – opłaty uczestników
0 zł – wynagrodzenie prowadzącej i koordynatorki
0 zł – wynajem sali, dzięki wsparciu Centrum Bukowska.
ok. 20 zł – woda, herbata, cukier – sfinansowane ze środków własnych fundacji
ok. 40 zł druk certyfikatów, materiałów i papier – sfinansowane ze środków własnych fundacji

Chętnych do wsparcia takiego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.