Reiss Motivation Profie & AIA Business ®

ByFundacja Anioły Edukacji

Reiss Motivation Profie & AIA Business ®

Zapraszamy na piąte spotkanie w ramach Festiwalu testów i kwestionariuszy. Tym razem narzędzie Reiss Motivation Profile® zaprezentuje Katarzyna Janas, Founder & CEO w RMP Polska Instytut Durkalskiego. Ponadto w drugiej części spotkania jej wspólniczka, Ewa Jochheim zaprezentuje AIA Business® – pierwsze narzędzie tego typu, które w oparciu o sztuczną inteligencję mierzy  i rozwija potencjał człowieka.

Elementem wspólnym obu narzędzi jest to, że pokazują indywidualność człowieka.

  • Reiss Motivation Profile® – to narzędzie psychometryczne online, które precyzyjnie pokazuje, co napędza człowieka i wpływa na jego zachowania.
  • Reiss School Motivation Profile® – umożliwia poznanie swoich mocnych stron, dzięki czemu łatwiej określić, które kierunki zawodowe są Ci bliskie i w jakich zawodach poczujesz spełnienie i satysfakcję.
  • AIA Business® – to interaktywna aplikacja mobilna do indywidualnego zarządzania pracownikami i zespołami. Mierzy potencjał i drivery człowieka oraz zespołów, a następnie uczy, jak je wykorzystywać w pracy.

Narzędzia RMP zostały wprowadzone do Polski 10 lat temu przez założycielki Instytutu Durkalskiego RMP Polska – Ewę Jochheim i Katarzynę Janas. Działalność firmy, opiera się na metodzie, która została opracowana ponad 30 lat temu, w Stanach Zjednoczonych przez prof. Stevena Reissa, amerykańskiego psychologa klinicznego na Ohio State University.

RMP Polska certyfikuje na RMP Mastera, przeprowadzi działania rozwojowe zarówno dla osób prywatnych, jak i organizacji, wydaje książki. Ponadto prowadzi innowacyjne programy rozwojowe w modelu evidence based, dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Reiss Motivation Profile® od dekady jest podstawą autorskiego programu rozwojowego RMP Pro®, który wprowadza unikalne podejście do zarządzania motywacją pracowników, menedżerów, zespołów i całych organizacji, łącząc perspektywę holistyczną z indywidualnym ujęciem.

AIA Business to nowe, innowacyjne polskie narzędzie, które zostało stworzone na potrzeby rynku. Wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wyniki były jak najbardziej trafne i pokazywały rzeczywisty obraz. Zespół, który stworzył aplikację składa się z ekspertów z 5 dziedzin: psychologii, socjologii, IT, sztucznej inteligencji oraz zarządzania.

Katarzyna Janas

Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie motywacji wewnętrznej, współzałożycielka i partnerka zarządzająca w RMP Polska Instytut Durkalskiego.

Jako zaangażowana pasjonatka motywacji, nieustannie inspiruje innych do odkrywania własnych źródeł motywacji i dążenia do osiągnięcia pełni potencjału, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

W 2014 roku Katarzyna Janas razem z Ewą Jochheim wprowadziły do Polski narzędzie Reiss Motivation Profile®, które stało się kluczowym elementem jej pracy. Jej misją jest wspieranie ludzi w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich mocnych stron oraz promowanie w organizacjach indywidualnego podejścia do każdego człowieka i jego motywacji. Jest przekonana, że życie w zgodzie z własnymi potrzebami jest fundamentem sukcesu i pełni w życiu zawodowym.

Ewa Jochheim

Wspólnie z Katarzyną Janas założyła Instytut Durkalskiego RMP Polska. Propagatorka indywidualnego podejścia do człowieka stworzyła aplikację AIA Business, aby wspierać Managerów i organizacje w indywidualnym zarządzaniu pracownikami.

Bonus dla wybranych Uczestników 3 pakiety po 3 książki:

Bonus dla każdego uczestnika

Ponadto niespodzianki od AIA Business®:

  • każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość przetestowania aplikacji AIA Business i otrzyma dostęp demo
  • wybrane 3 osoby otrzymają indywidualne dostępy do aplikacji i będą mogły wykonać badanie.

Spotkanie online jest organizowane przez Fundację Anioły Edukacji oraz Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach FESTIWALU TESTÓW I KWESTIONARIUSZY. Narzędzie dla HR i Doradcy Zawodowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – dowiedz się więcej o festiwalu

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.