THOMAS

ByFundacja Anioły Edukacji

THOMAS

Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach Festiwalu testów i kwestionariuszy. Bogatymi doświadczeniami w zakresie stosowania narzędzi Thomas podzieli się Monika Król- Szacherska, Business Development Manager&Coach Practitioner EMCC EQA.

 • Thomas PPA – analiza stylu behawioralnego (predyspozycje zawodowe)
 • Thomas Job – profil stanowiska
 • Thomas HPTI – osobowość i potencjał – szczególnie w obszarze ról liderskich
 • Thomas TEIQue – Inteligencja Emocjonalna w 15 aspektach
 • Thomas GIA – zdolności poznawcze – bateria 5 testów normatywnych

Oraz dodatkowe narzędzia:

 • Thomas Ocena 360 – jako element platformy Thomas
 • Thomas Engage – badanie zaangażowania
 • TEAMS – budowanie, rozwój i współpraca zespołów – jako element PPA

Wyłącznym dostawcą rozwiązań Thomas International w Polsce jest Grafton Recruitment należąca do Gi Group Holding. Testy Thomas są stosowane w Polsce od 1994 roku.

Grafton Recruitment prowadzi warsztaty akredytacyjne Thomas oraz szeroki zakres warsztatów rozwojowych dedykowanych dla menadżerów, handlowców, trenerów, coachów i specjalistów HR.

 • Warsztaty certyfikujące Thomas International.
 • Warsztaty rozwojowe – sprzedaż, zarządzanie, coaching, Train the Trainer.
 • Testy Thomas International – Masterclass.

Monika Król- Szacherskapraktyk, konsultantka, trenerka, coach, mentorka i superwizorka 

Od przeszło 25 lat wspiera ludzi przy wzmacnianiu kompetencji osobistych i podnoszeniu samoświadomości oraz organizacje przy efektywnym wykorzystaniu potencjału zawodowego pracowników i efektywnym budowaniu nowej jakości współpracy w zespołach. Wykorzystuje szeroką wiedzę z zakresu psychologii, zaadaptowaną do potrzeb biznesu. Posiada doświadczenie w sprzedaży, prowadzeniu szkoleń, indywidualnych sesji coachingowych oraz zarządzaniu zespołami, które zdobyła pracując dla wielu organizacji z różnych branż. 

Expertka HR i Superwisorka – prowadzi międzynarodowe akredytacje z zakresu metodologii: Thomas PPA, TST/GIA, TEIQue i HPTI. Certyfikowana konsultantka i trenerka w zakresie rozwiązań Thomas PPA, GIA/TST, HPTI, TEIQue. COACH PRACTITIONER – EMCC EQA i Mentor CoachWise, Coach kryzysowy.

Spotkanie online jest organizowane przez Fundację Anioły Edukacji oraz Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach FESTIWALU TESTÓW I KWESTIONARIUSZY. Narzędzie dla HR i Doradcy Zawodowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – dowiedz się więcej o festiwalu

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.