FRIS

ByFundacja Anioły Edukacji

FRIS

Razem z Małgorzatą J. Podolecką – certyfikowanym partnerem i trener FRIS®, zapraszamy na kolejne interesujące spotkanie w ramach Festiwalu testów i kwestionariuszy.

  • FRIS® Style myślenia i działania – to najpopularniejsze polskie narzędzie diagnostyczno-rozwojowe. Za jego pomocą zostało przebadanych już ponad 100.000 osób i 2000 zespołów z małych i średnich firm oraz dużych, międzynarodowych korporacji. Jest stosowany m.in. przez Akademię Leona Koźmińskiego na studiach podyplomowych oraz MBA w edukacji, rozwoju oraz wsparciu menedżerów, zespołów i całych organizacji w lepszym wykorzystaniu potencjału ich pracowników.

FRIS® Style Myślenia to założona w 2015 r. firma rodzinna, która powstała z chęci zrozumienia tego, dlaczego ludzie myślą, decydują, uczą się i rozwiązują te same problemy na różne sposoby.

FRIS® dostarcza praktyczną wiedzę i wskazówki, dzięki którym możemy się ze sobą lepiej dogadywać, zrozumieć wzajemną odmienność oraz – a może przede wszystkim – odkryć, zaakceptować siebie i uwolnić od prób stawania się kimś innym, niż w rzeczywistości jesteśmy.

Jednym z najważniejszych wyróżników FRIS® są rzetelne podstawy oraz ciągły rozwój naukowy metodologii. We współpracy z uczelniami wyższymi i Centrami Symulacji Medycznych, FRIS® prowadzi eksperymenty percepcyjne pod kontrolą eye-trackera i EEG w celu określenia związku z konceptami mierzonymi przez kwestionariusz FRIS®

Firma, razem z Trenerami i Trenerkami stworzyła program www.frispomaga.pl, który pomaga podopiecznym i pracownikom Organizacji Pożytku Publicznego w zrozumieniu swoich predyspozycji, wzmocnieniu poczucia wartości i lepszym pomaganiu.

We FRIS® lubimy robić rzeczy, które mają prawdziwe znaczenie – dla nas i dla innych.

Małgorzata J. Podolecka – psycholog, certyfikowany partner i trener FRIS®, konsultant biznesu

Najchętniej o swojej pracy mówi, że WYJAŚNIA LUDZI LUDZIOM. Wspiera w budowaniu samoświadomości zwanej inaczej inteligencją osobistą, a także w budowaniu samoświadomości zespołowej. Potrafi i lubi rozmawiać z ludźmi. Zawodowo rozmawia już od 25 lat. Z tego 15 lat w różnych częściach świata. Doświadczenie w pracy z zespołami zdobywała pracując w różnych środowiskach kulturowych – od Sycylii po Sybir.

W świecie FRIS® jest od 8 lat, jako certyfikowany partner i trenerka, trenerka dla trenerów i redaktora bloga.

Małgorzta J.Podolecka jest autorką ebook-a o synergii stylów myślenia, wielu artykułów i webinarów dla Akademii Trenera FRIS®. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się także regularnie na scenie Kongresów FRIS®. W pracy łączy wiedzę i doświadczenie managera i psychologa. Wierzy w siłę dialogu, a w pracy kieruje się słowami Sheryl Sandberg: “Rozmowa może zmienić nastawienie, ono może zmienić zachowanie, to zaś może zmienić całe organizacje”.

Spotkanie online jest organizowane przez Fundację Anioły Edukacji oraz Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach FESTIWALU TESTÓW I KWESTIONARIUSZY. Narzędzie dla HR i Doradcy Zawodowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – dowiedz się więcej o festiwalu

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.