Talent Bridge

ByFundacja Anioły Edukacji

Talent Bridge

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Festiwalu testów i kwestionariuszy. Przeczytajcie co na Was czeka i o czym opowie Agnieszka Leleń, Dyrektor ds. Rozwoju Talent Bridge.

 • Learning Agility Talent – kwestionariusz osobowości, który bada zwinność w uczeniu się oraz umiejętność wykorzystania zdobytej dotychczas wiedzy i doświadczenia w nowej sytuacji.
 • Analytical Talent – test zdolności analityczne,
 • Verbal Talent – test zdolności rozumowania werbalnego,
 • Logical Talent – test zdolność rozumowania logicznego,
 • Talent Intelligence – łączy w sobie trzy zdolności w jednym teście,
 • English Language Talent / German Language Talent – test bada znajomość języka angielskiego/niemieckiego na skali od A2 do C2, a następnie przedstawia wynik ogólny oraz wyniki konkretnych umiejętności: słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, pisanie korespondencji mailowej, znajomość słownictwa i gramatyki. 
 • Excel Talent – interaktywny test znajomości programu MS Excel, w którym można dowolnie wybierać moduły, które chcemy badać,
 • Sales / Personal Talent – kwestionariusz predyspozycji osobowościowych, bada 12 kompetencji kluczowych dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży,
 • Moduł własnych testów – możliwość wdrożenia własnych testów wiedzy na platformę i dopasowania ich do oczekiwań,
 • Testy szyte na miarę – stworzenie nowego testu od podstaw, który może na przykład nawiązywać do modelu kompetencyjnego firmy. 

Firma Talent Bridge działa na rynku od ponad 13 lat. W tym czasie poprzez jej platformę przeprowadzono ponad 150 tysięcy testów psychometrycznych.

Wszystkie testy zostały stworzone we współpracy z dr. Michałem Chruszczewskim z Uniwersytetu Warszawskiego, który pełni merytoryczny nadzór nad wprowadzanymi rozwiązaniami. W testach wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, które dostosowują się do indywidualnego poziomu kandydatów.

Talent Bridge automatyzuje procesy rekrutacyjne, umożliwiając kandydatom natychmiastowe otrzymywanie informacji zwrotnej oraz dostęp do raportów z testów. Oferuje też wsparcie w doborze testów oraz regularne raportowanie zużycia zakupionych jednostek testowych, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Jako jedyny dostawca na rynku oferuje spersonalizowane pytania do testów analitycznych.

Agnieszka Leleń, Dyrektor ds. Rozwoju Talent Bridge 

Absolwentka andragogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz resocjalizacji w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Certyfikowany coach, mentor, asesor i trener mentalny. Od ponad 10 lat związana jest z branżą doradczą i szkoleniową. Poprzednio pracowała jako szefowa sprzedaży w firmie doradczej, a wcześniej w roli Business Development Manager rozwijała jedną z największych szkół coachingu w Europie. W Talent Bridge odpowiada za rozwój, sprzedaż oraz szkolenia dla klientów. Pasjonuje się rozwojem osobistym. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają jej na lepsze zrozumienie sytuacji klienta i proponowanie rozwiązań, które mają zwiększyć efektywność, prowadzonych przez niego, procesów rekrutacyjnych i rozwojowych. Prywatnie mama Szymonka oraz wokalistka.

 • w trakcie webinaru jedna osoba otrzyma szansę na dostęp do badania Learning Agility z feedbackiem ze strony eksperta Talent Bridge 
 • wszyscy uczestnicy spotkania dostaną zniżki na usługi Talent Bridge (na hasło podane podczas spotkania :).

Spotkanie online jest organizowane przez Fundację Anioły Edukacji oraz Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach FESTIWALU TESTÓW I KWESTIONARIUSZY. Narzędzie dla HR i Doradcy Zawodowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – dowiedz się więcej o festiwalu

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.