Egzotyka pod szkłem czyli spacer w Palmiarni Poznańskiej – bezpłatnie.

ByFundacja Anioły Edukacji

Egzotyka pod szkłem czyli spacer w Palmiarni Poznańskiej – bezpłatnie.

Termin: 10.03.2018, godzina. 11:00-13:00

Miejsce: Palmiarnia w Poznaniu

Nie ma nic lepszego w te mroźne dni niż, w oczekiwaniu na wiosnę, przenieść się do egzotycznej krainy i naładować się pozytywną energią. Jeśli tego właśnie potrzebujecie to zapraszamy Was na niezwykły spacer w palmiarni razem z Martą Cywińską, hortiterapeutką i wolontariuszką naszej fundacji, która przedstawi Wam ciekawostki o roślinach, ich budowie, odkryciach i zastosowaniu.

Wstęp finansuje fundacja „Anioły Edukacji” korzystając ze wsparcia Miasta Poznania – dla naszych gości jest wstęp jest wiec bezpłatny.

Zbiorka przed kasą Palmiarni w sobotę 10.03.2018 o godz. 11:00. Zapisy przyjmujemy pod adresem fundacja@aniolyedukacji.org.pl do czwartku 08.03.2018.
Do zobaczenia w palmiarni.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.