Otwarcie współpracy z WZP Lewiatan

ByFundacja

Otwarcie współpracy z WZP Lewiatan

Z przyjemnością informujemy, że w nasza fundacja zawarła porozumienie o  współpracy z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN.

To dla nas ważne partnerstwo ze względu na realizację założeń statutowych, jak m.in. integrowanie edukacji z biznesem, podejmowanie działań zmierzających do optymalnego dopasowania kompetencji absolwentów do wymagań pracodawców, umożliwianie dwustronnego transferu wiedzy pomiędzy biznesem a edukacją czy też  bezpośredni rozwój kompetencji pracowników.

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan  jest zrzeszony w Konfederacji Lewiatan. Skupia ponad 190 czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego, zatrudniających blisko 20 tys. pracowników. Jednym z założeń misji WZP Lewiatan jest stymulacja rozwoju edukacji ekonomicznej społeczeństwa i upowszechnia zasady etyki zawodowej w stosunkach społeczno-gospodarczych. To niewątpliwie kluczowy obszar otwierający możliwości na wspólne projekty między Fundacją „Anioły Edukacji” a WZP Lewiatan.

About the author

Fundacja administrator