Za nami bezpłatny warsztat o asertywności.

ByFundacja Anioły Edukacji

Za nami bezpłatny warsztat o asertywności.

10.04.2019 zrealizowaliśmy w naszej siedzibie na Kossaka 1 kolejny, bezpłatny warsztat rozwijający kompetencje osobiste. Przez dwie godziny grupa uczestników wspólnie z prowadzącą Renatą Imbierowicz, zastanawiała się nad tym:

Jak zbudować poczucie własnej wartości dzięki asertywności?

Inspiracją były otwierające pytania:

Chcesz zdobyć się na odwagę i powiedzieć partnerowi co tak naprawdę czujesz, nie czekając na odpowiedni moment?
Chcesz związku pełnego zrozumienia dla swoich potrzeb nie tracąc przy tym miłości i sympatii partnera?
W głębi siebie wiesz, że jesteś WART/A życia takim, jakie Ty widzisz, ale brakuje Ci pewności siebie bo obawiasz się jej/jego reakcji?

Podczas warsztatu uczestnicy:


– dowiedzieli się, jak pielęgnować w sobie asertywną postawę, dbając jednocześnie o granice innych.
– doświadczyli, jak postawa asertywna wpływa na wzmocnienie pewności siebie.
– Otrzymali narzędzie, które uwalnia od poczucia winy, w wyrażaniu swoich potrzeb oraz skutecznym budowaniu pewności siebie.
– Zrobili pierwszy krok w stronę skutecznej komunikacji a tym samym poprawy jakość relacji prywatnych i zawodowych.

Trener

Renata Imbierowicz Coaching – coach asertywności, pracuje w oparciu o międzynarodowy kodeks etyczny ICF. Trener Points of You™”| Trener zmiany.
Uczy kobiety jak wyrażać swój głos pragnień, potrzeb i uczuć nie tracąc przy tym miłości i sympatii partnera. Pomaga wyrażać z siebie to, o czym wstyd każe im milczeć. Daje wsparcie i narzędzia by na nowo mogły żyć z wielką odwagą i satysfakcją.

Finansowanie

Udział tradycyjnie był bezpłatny, chociaż szkolenie nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania 🙂 Było to możliwe, dzięki dobrym chęciom, wolontariatowi prowadzącej Renacie Imbierowicz oraz koordynacji warsztatu przez Anię Piątkiewicz. Dziękujemy!

Skorzystaliśmy z naszego lokalu na Kossaka.

Chętnych do wsparcia tego lub podobnych warsztatów zapraszamy do przekazania materiałów biurowych lub wpłaty darowizny na cele statutowe naszej fundacji. Finansujemy z tego druki wykorzystane na szkoleniu, papier flipchart, pisaki, dodatkowe materiały oraz w miarę możliwości napoje. W zamian za wsparcie możemy umieścić Twoje materiały firmowe lub logo na naszych materiałach.

Jeśli czujesz, że mógłbyś sam lub mogłabyś sama poprowadzić jakikolwiek warsztat, szkolenie w naszej fundacji, napisz do nas.

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator

Fundacja "Anioły Edukacji" działa od 2017 roku. Opieramy się na założeniu, że człowiek uczy się przez całe życie. Zależy nam na tym, aby każdy mógł uczyć się właściwych rzeczy we właściwy dla siebie sposób. Dlatego prowadzimy doradztwo edukacyjne i zawodowe oraz pomagamy osobom uczącym się, rodzicom, nauczycielom i przedsiębiorcom tworzyć warunki wspomagające rozwój. Promujemy również czytelnictwo książek oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty dla różnych grup.