Chcesz zacząć biegać i boisz się, że nie dasz rady? Biegałeś wcześniej, złapałeś kontuzję i chcesz wrócić do ruchu? Chcesz schudnąć? Zacznij biegać metodą slow jogging! Zapraszamy na bezpłatny trening z certyfikowaną trenerką slow jogging Sylwią Rybak.
To japońska technika biegania, której autorem jest profesor Hiroaki Tanaka. Uprawiamy ją dla dobrego samopoczucia i zdrowia, może być bardzo dobrym wstępem do szybszego biegania. Każdy może trenować slow jogging, bez względu na wiek czy poziom kondycji. Regularny slow jogging pozwala schudnąć, wzmacnia odporność, uwalnia endorfiny… Jeśli chcesz poznać tę technikę, zapraszam na trening. Sylwia pokaże Ci, jak biegać z uśmiechem na twarzy w tempie „niko, niko”, jak nauczyć się truchtać, robiąc 160-180 kroków na minutę, jak przemierzać dłuższy dystans bez zadyszki i czerpać prawdziwą przyjemność z biegania i otaczającej przyrody.
Termin: niedziela 27 września, godz. 10.00 Park Cytadela w Poznaniu. Zapisani uczestnicy otrzymają dzień wcześniej informację o dokładnym miejscu zbiórki 🙂
Trening potrwa max. 1,5 godz.
Ilość miejsc ograniczona, ze względu na indywidualne podejście trenerki do uczestników 🙂
Jeśli chcesz uczestniczyć w treningu zapisz się wysyłając maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: fundacja@aniolyedukacji.org.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku do 25.09.2020.
Sylwia Rybak: zawodowo HR-owiec w rodzinnej firmie inżynieryjnej, prywatnie mama 12-latka. Swoją przygodę ze slow joggingiem rozpoczęłam 3 lata temu i tak mnie pochłonęła, że rok później ukończyłam kurs na animatora – certyfikowanego propagatora tej techniki biegania. W przyszłym roku mam zamiar ukończyć kurs instruktorski i stworzyć w okolicach Poznania grupę slow joggingu. Za co uwielbiam tę technikę biegania? Za brak rywalizacji, niespieszny i dobroczynny ruch, za możliwość skupienia się na otaczającej przyrodzie, czy choćby na pogaduszkach z przyjaciółką (o zadyszce nie ma mowy!). Z biegiem lat idę w kierunku slow life: uważnosci, jogi, slow food – to daje mi równowagę w zabieganej codzienności.
About the author