Warsztat: Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono

ByFundacja Anioły Edukacji

Warsztat: Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono

Problemy, problemy, problemy… kto z nas ich nie ma? Są naszą codziennością. Dotykają każdego bez względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania. A problem jak to problem – im szybciej się z nim rozprawimy, tym dla nas lepiej.

„Kreatywne techniki rozwiązywania problemów – kapelusze de Bono”, to warsztat skierowany do dorosłych i młodzieży zainteresowanych tematyką kreatywności, szukających nowych niestandardowych metod rozwiązywania problemów.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają konkretne narzędzie, dzięki któremu problemy będą rozwiązywały się same, a już z pewnością w sposób kreatywny i niestandardowy. Będziemy pracować twórczo i warsztatowo. Prosimy o zabranie ze sobą „problemu” i dobrego nastroju.

Prowadząca Marlena Kurowska,  tak mówi o sobie: „Jestem psychologiem z pasją do pracy z ludźmi. Sprawia mi ogromną radość, gdy mogę pomóc w odkrywaniu potencjału i talentów, rozszerzaniu ludzkiej samoświadomości oraz wsparcie ludzi w ich rozwoju. Interesuje się pracą z przekonaniami oraz kreatywnym podejściem do zadań, co staram się przełożyć na każdy z moich warsztatów.”

Warsztat jest bezpłatny, zapraszamy maksymalnie 10 osób.
Zapisy: wyłącznie poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: ela.w@aniolyedukacji.org.pl. W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz nr telefonu.
Zapisy przyjmujemy do 06.04.2019 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Koordynatorka warsztatu: Ela Węgrzynowicz, tel. 603 75 98 92
ela.w@aniolyedukacji.org.pl

About the author

Fundacja Anioły Edukacji administrator